Lugupeetud mee- ning mesilaste sõber,

Oled leidnud tee OÜ Simmu Mesi koduleheküljele. Meie peamiseks tegevusalaks on mee tootmine ning turustamine. Samuti soovib ettevõte tekitada ka hariva momendi meie sõpradesse, kes otseselt või kaudselt soovivad teha tutvust meega või harida ennast mesindusvaldkonnas. Selleks oleme loonud blogisektsiooni, kus me kõik oma kogemused avameelselt ning läbi oma kogemuste (millesse me ka ise usume) huvilisteni toome. 
Meie mett või tooteid ostes võid alati kindel olla, et saate parima personaalse teeninduse osaliseks, samuti on mesi alati värske ning maitsev. Võime julgelt öelda, et senise tegevusaja jooksul ei ole ükski klient veel mee kvaliteedi või maitse osas nurisenud – ja garanteerime Sulle, et nii see ka jääb! Selle iseloomustamiseks võite esilehel lugeda tagasisidesid, mida meesõbrad Simmu Mee kohta öelnud on. 
Simmu Mesi on peamiselt polüfloorne mesi, see tähendab seda, et meie mesilased on käinud korjel mitmetel, võib vist isegi öelda, et sadadel või tuhandetel eri taimeliikidel nektarit korjamas, mis siis vahetult pärast kärjekannu lisamist meeks ümber töödeldakse. Kui sul tekkis kohe küsimus, et mis vahe on nektaril ja meel, siis vaata kindlasti blogisektsiooni, kus Me räägime sellest lähemalt. 

Ettevõttes on kaks usinat kõrgharidusega mesinikku, kellest Sigmaril on suurem kogemus ning Margret on mesilinnukeste rüppe sattunud pelgalt Sigmari pärast. Kogemusi on meil enam kui viis aastat, mille käigus oleme osalenud paljudes mesindusalastes loengutes, lugenud sadu võõrkeelseid mesindusega seonduvaid artikleid ning teinud metoodikakatsetusi oma mesilas. 

Alates 2017. aasta sügisest teeb Sigmar teadustööd mesilastega ülikoolis (Eesti Maaülikool) doktorandina. Ka Margret on otseselt seotud putukatega teaduslikul tasemel, uurides kahetiivaliste mitmekesisust seafarmides ja nende potentsiaal Aafrika seakatku vektorina.

Me täname tähelepanu eest! Oleme 150% kindlad, et Te jääte toodetega kindlasti rahule.

Ettevõte on saanud toetust “Põllumajandusliku tegevusega alustava noore ettevõtja toetus (MAK 2014-2020 meede 6.1) 2017 II taotlusvoor.” 

i